EKSPERCI FINANSOWI

Open Finance SA to lider na rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2004 roku. Mocną pozycję zawdzięcza połączeniu wieloletniego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do zarządzania finansami osobistymi Klientów. Bezpłatnie porównuje produkty bankowe, towarzystw ubezpieczeniowych czy też funduszy inwestycyjnych – to szeroka oferta, dzięki której Klienci mają wybór odpowiednich rozwiązań „na wyciagnięcie ręki” i to w jednym miejscu. W ofercie znajdują się wyselekcjonowane kredyty hipoteczne, gotówkowe, ubezpieczenia i lokaty bankowe 20 banków. Ponad 3 000 Ekspertów Finansowych na terenie całej Polski jest do dyspozycji Klientów – już ponad 2 mln osób zaufało i skorzystało z usług Open Finance SA.

Marzenie o własnym mieszkaniu nie musi być trudne do zrealizowania nawet jeśli nie posiadasz wystarczających środków finansowych! Specjalnie dla Naszych Klientów wraz z OPEN DIRECT stworzyliśmy własny, niezależny i bezpłatny Dział Kredytowy. Dzięki profesjonalnej i kompleksowej obsłudze szybko możesz uzyskać potrzebny kapitał by móc cieszyć się własnym miejscem na ziemi.

 
Najważniejsze Korzyści dla Klientów:
Pakiet Deweloperski obniżający koszty około kredytowe do 2 900 zł!:

Karta Home Profit  - uprawniająca do wysokich rabatów od 10-50% w 700 sklepach budowalnych i wyposażenia wnętrz.  


Promocja z Leroy Merlin:


Dodatkowe informacje kredytowe:

 

Zachęcamy do kontaktu z naszym Ekspertem Finansowym, który odpowie na wszystkie pytania dotyczące finansowania zakupu nieruchomości kredytem hipotecznym.  

Jarosław Wach
Doradca Finansowy
T. 667 160 663
jaroslaw.wach@opendirect.pl

Jarosław Dąbrowski
Doradca Finansowy
T. 722 262 928
jaroslaw.dabrowski@opendirect.pl